NDODH EDHE KJO/ Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh shumë gratë (FOTO) – AlpeGossip
NDODH EDHE KJO/ Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh shumë gratë (FOTO)

NDODH EDHE KJO/ Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh shumë gratë (FOTO)

Keni dëgjuar ndonjëherë që dikush të dëbohet nga vendi i tij për shkak se është i bukur? Duket shumë e habitshme, por kështu i ka ndodhur modelit, Omar Borkan nga Dubai

Ai është dëbuar nga Arabia Saudite për një arsye të pakuptimtë, sepse ishte shumë i pashëm. Mediat e huaja shkruajnë se ai u dëbua së bashku me dy burra të tjerë sepse ato joshnin shumë gratë.

Të tre u dëbuan nga Dubai tre vjet më parë. Omar është aktiv në rrjete sociale dhe vazhdon të josh ende shumë gratë.

Borkan publikon herë pas here fotografi të tij, për të cilat merr vetëm komente të këndshme nga vajzat.

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh

Ky shtet dëbon modelin e njohur se është i bukur dhe josh