“MARTOHU, JE NË FILLIMET E PLEQËRISË”/ Ja si i përgjigjet Anxhela Peristeri ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“MARTOHU, JE NË FILLIMET E PLEQËRISË”/ Ja si i përgjigjet Anxhela Peristeri ndjekësit (FOTO)

“MARTOHU, JE NË FILLIMET E PLEQËRISË”/ Ja si i përgjigjet Anxhela Peristeri ndjekësit (FOTO)

Këngëtararen e njohur Anxhela Peristerin shpesh herë e ngacmojnë në lidhje me martesën.

Dhe në foton e fundit një ndjekës e pyet se kur do të martohet dhe si pas tij këngëtarja është në fillimtë moshës së pleqërisë.

Image

“A te duket qe te ka ardh mosha per martese??? se femra bie me shpejt se mashkulli dhe mesa shifet je ne fillimet e pleqerise”, komenton ndjekësi.

“Mosha per martese nuk vjen por vjen njeriu i duhur për martese. Sa per pleqerine me beso eshte shume larg meje”, i përgjigjet Anxhela.

Image

‘Si ka mundesi ne gjithe Shqiptari s’po te vjen asnje i duhur mi”, i komenton sërish ndjekësi.

“Se jane si puna jote ata qe kane ngelur prandaj”, ia kthen Anxhela.