”PËR PAK VDIQA NGA FRIKA”/ E trembën në emision, Jonida Shehu tmerrohet (FOTO) – AlpeGossip
”PËR PAK VDIQA NGA FRIKA”/ E trembën në emision, Jonida Shehu tmerrohet  (FOTO)

”PËR PAK VDIQA NGA FRIKA”/ E trembën në emision, Jonida Shehu tmerrohet (FOTO)

Jonida Shehu është trembur gjatë emisionit të saj “Soiree”, nga një surprizë që stafi i saj kishte përgatitur për të ftuarin, Renato Mekollin.

Jonida tregon se edhe pse ishte në dijeni të surprizës, u tmerrua. Moderatorja e ka publikuar në Instagram momentin ku trembet në mes të emisionit.

“Keshtu na gjeti Hallowini ne Soirée. Kete shpert himin e kishim programuar per te trembur Renato Mekollin dhe une kisha qene ne prova (isha ne dijeni te plote) dhe per pak vdiqa nga frika. A u tremb Renato?? Shihemi ne darke ne ora 21:00 se pervec reagimit te Renatos ka edhe shume surpriza te tjera”, shkruan Jonida.