"AMOR"/ Enca Haxhia bie në dashuri? (VIDEO) - AlpeGossip
“AMOR”/ Enca Haxhia bie në dashuri? (VIDEO)

“AMOR”/ Enca Haxhia bie në dashuri? (VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar para pak orësh hitin e saj të ri “AMOR” .

Ky mesa duket do të jetë hit i vitit 2020, mirëpo ende nuk mund ta dëgjojmë të gjithë këngën pasi Enca ka publikuar vetëm disa sekonda nga kënga, si në faqen e saj në Instagram ashtu dhe në Youtube.

Megjthatë jemi duke pritur derisa të publikohet kënga e plotë dhe ta dëgjpojmë e pse jo të kërcejmë nën ritmin e saj… sepse me aq sa dëgjuam ka për të qenë muzikë ritmike.

View this post on Instagram

“ AMOR “ NEW HIT 2020

A post shared by ENCA (@enca) on

AlpeGossip.al