“MEZI E NJOHËM”/ Ja se si dukej Liberta Spahiu para 20 viteve – AlpeGossip
“MEZI E NJOHËM”/ Ja se si dukej Liberta Spahiu para 20 viteve

“MEZI E NJOHËM”/ Ja se si dukej Liberta Spahiu para 20 viteve

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dallohet si një nga femrat më të bukura të Showbizit.

Në Insta story ajo ka publikuar një foto të para 20 viteve, dhe duhet të pranojmë se është shumë ndryshe nga tani.

“Nje i ashtuquajtur titull: mezi e njohem Liberten para 20 viteve…” ka shkruajtur sipër fotos.

Por më poshtë shton: “Une ju kisha thone eshte mire me i njoft nonat e juja niher… E per mu so gajle njoftohem. Se si cysh pritet mu duk nje 14 vjecare…#stupid” dhe e ka shoqëruar me emoji që qeshin duke nënkuptuar se nuk “ja ndjen” se çfarë thonë dhe se është normale të duket ashtu në moshën 14 vjeçare. ALPEgossip.al