Konflikti me Mozzik dhe Getinjo, ish menaxheri i tyre paraqitet në Gjykatë (FOTO) – AlpeGossip
Konflikti me Mozzik dhe Getinjo, ish menaxheri i tyre paraqitet në Gjykatë (FOTO)

Konflikti me Mozzik dhe Getinjo, ish menaxheri i tyre paraqitet në Gjykatë (FOTO)

Dy vëllezërit kosovarë ishin prej kohësh pjesë e labelit kosovar ‘On records’ ku edhe realizuan një pjesë të mirë të projekteve të tyre muzikore.

Por papritur kjo marrëdhënie bashkëpunimi u prish dhe pas replikave të bëra mes tyre, çështja përfundoi në Gjykatë duke i kërkuar dyshes dëmshpërblimin prej 1.4 milionë eurosh për prishje imazhi. Sot menaxheri Met Elshani nëpërmjet disa fotove të publikuara në Instagram, tregoi se ishte paraqitur në Gjykatë dhe dukej më iq etë se kurrë. Ndërsa për Mozzik dhë Getinjo nuk dihet ende nëse edhe ata janë paraqitur.