LIBERTA SPAHIU POZON FOTON SEKSI/ Komentuesi i përmend fotoshopin, ja se si ja kthen ajo – AlpeGossip
LIBERTA SPAHIU POZON FOTON SEKSI/ Komentuesi i përmend fotoshopin, ja se si ja kthen ajo

LIBERTA SPAHIU POZON FOTON SEKSI/ Komentuesi i përmend fotoshopin, ja se si ja kthen ajo

Moderatorja e njohur nga Kosova Liberta Spahiu ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto në të cilën mban një qëndrim aq sa tërheqës edhe serioze si një “Madam”. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi me një hije që shendrin, me dekoltenë e hapur me jakën si të një xhakete.

Krahas fotos moderatorja ka shkruar:” Ai momenti kur je me ni aheng ama ment i ki te maqina e teshave…”.

Mirëpo ajo që na bëri përshtypje është komenti që i ka lë lënë një prej fansave të saj:” ke harru me shkru photoshop minus zero”. Për t’i treguar se Liberta është vet e bukur dhe që s’ka nevojë për fotoshop.

Moderatorja seksi ja pohon këtë mendim komentuesit duke i thënë:” mese e vertete” shoqëruar me një buzëqshje dhe me një puthje, si për t’i shprehur se është e kënaqur për mendimin e tij të drejtë.

AlpeGossip.al