“JE FENOMEN”/ Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa Kokëdhima – AlpeGossip
“JE FENOMEN”/ Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa Kokëdhima

“JE FENOMEN”/ Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa Kokëdhima

Luizi ka shprehur shpesh vlerësimin për këngëtaren Besa Kokëdhima në “Big Brother VIP”, por ky vlerësim është reciprok.

'Je fenomen', Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa

Besa i ka dërguar së fundmi Luizit një mesazh në aplikacionin “Big Love”, duke u shprehur për të me fjalët më të mira. Këngëtarja nuk e ka kursyer një përshëndetje dhe për banorët e tjerë.

'Je fenomen', Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa

“Urime Luiz! Të përshëndes e faleminderit për vlerësimet, më kanë mbërritur në vesh! Je një fenomen, çdokujt i duhet një Luiz në rrethin shoqëror. Je artist në talent e në shpirt. Kurdo të dalësh të pres të takohemi e këndojmë. Urime dhe Kiara princeshës, vajzës së mençur e të matur. Urime dhe Olta luftarake, Kristi fisniku, Armaldo paqësori, Visi shpirtmirë, Kejsi ylli, Dea feministja, Jori bohemja, Nita seriozja dhe banorët e rinj. Luiz Ejlli bro, I’m rooting for you”, ka shkruar Besa.

'Je fenomen', Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa

'Je fenomen', Luizi merr mesazhin e veçantë nga Besa