52 VJEÇ POR DUKET SI NË TË 20-AT/ Manjola Nallbani pozon me rrobabanjo dhe na la gojëhapur (FOTO) – AlpeGossip
52 VJEÇ POR DUKET SI NË TË 20-AT/ Manjola Nallbani pozon me rrobabanjo dhe na la gojëhapur (FOTO)

52 VJEÇ POR DUKET SI NË TË 20-AT/ Manjola Nallbani pozon me rrobabanjo dhe na la gojëhapur (FOTO)

Është 52 vjeç, por Manjola Nallbani nuk e tregon aspak moshën e saj. Përkundrazi, këngëtarja shumë e dashur për publikun sa vjen e rinohet. Ajo së fundmi ka nisur pushimet dhe fotot e para me rrobabanjo i kanë lënë të gjithë gojëhapur.

Manjola ka pozuar e veshur me rrobabanjo të zeza dhe në sy bie trupi në super formë e që nuk i jep aspak 52 vite.

“Gusht 2021”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove që kanë marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.