”PO IK MOJ SE LAT NAM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”PO IK MOJ SE LAT NAM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”PO IK MOJ SE LAT NAM”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Trejsi Sejdini ka postuar një foto në Instagram ku duket teksa pozon në një mënyrë tepër provokuese për kamerën. Një ndjekëse nuk arrin të kuptojë arsyen se pse në foto Trejsi duket kaq e fryrë kur në të vërtetë është e dobët.

Sëfundmi, Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj kanë nisur një sfidë kërcimi që në rrjet po bëhet virale. Mesa duket disa ndjekës ndihen të bezdisur.

Lori Hoxha ka postuar një foto ku duket tepër seksi teksa ka fotografuar nga afër fytyrën. Një ndjekëse ka menduar se ky është momenti i përshtatshëm për ti thënë se është naive… /AlpeGossip.al