NJË DARKË ME LUANËN/ Ajo tregon gjoksin dhe unazën (FOTO) – AlpeGossip
NJË DARKË ME LUANËN/ Ajo tregon gjoksin dhe unazën (FOTO)

NJË DARKË ME LUANËN/ Ajo tregon gjoksin dhe unazën (FOTO)

Një darkë me Luana Vjollcën kush nuk do ta donte.
Këngëtarja dhe moderatorja ka hedhur një fotografi ku ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.
Ajo shihet e veshur me një bluzë të hapur të gjoksi që ia ka nxjerr atë dhe dukej shumë seksi.
Në pah Luana e ka vënë edhe unazën që e kishte në gisht!

View this post on Instagram

write me a description and I will choose the most special ✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on