Këto janë aksesorët që ju duhen këtë pranverë (FOTO) - AlpeGossip
Këto janë aksesorët që ju duhen këtë pranverë (FOTO)

Këto janë aksesorët që ju duhen këtë pranverë (FOTO)

Nëse ka një gjë që kemi mësuar nga pista e Pranverës 2018, është se pajisjet janë gjithçka për këtë sezon. Pa marrë parasysh se çfarë veshje ju jeni veshur, një pajisje elegant mund të transformojë plotësisht dhe të ngre çdo vështrim. Dhe ndërsa ne duam një copë të hollë dhe delikate të bizhuteri të përjetshëm, kjo pranverë ka të bëjë me një palë vathë të guximshme.

Nga një palë vathë rënie në kokë dhe çifte të palidhur me stilet asimetrike unike dhe hoops të tepërt, vathët e deklaratës kanë qenë në trend për sezonet e fundit – dhe nuk tregojnë shenja të ngadalësimit të këtij pranverë. Marrja e këtij sezoni është një kthesë e vetme dhe e gjallë në oborret metalike klasike që të famshëm dhe fashionistas janë parë duke u lëkundur dhe jashtë detyrës.

Fut: rrotat rrëshirë. Format dhe ngjyrat e ndryshme të vathëve të stilit të viteve ’80 u vunë në sy poshtë pragjeve të Pranverës 2018 në shfaqje si Balenciaga, Altuzarra dhe Missoni dhe ne i kemi kërkuar ata që nga ajo kohë. Kjo është arsyeja pse ne kemi grumbulluar 9 çifte më të bukura duke filluar me çmime sa më të ulëta se 18 dollarë për ju që të blini dhe të vishni me stil gjatë gjithë sezonit.