Pritja mori FUND! Elvana Gjata dhe Ledri publikojnë këngën e re: “Mike” (VIDEO) – AlpeGossip
Pritja mori FUND! Elvana Gjata dhe Ledri publikojnë këngën e re: “Mike” (VIDEO)

Pritja mori FUND! Elvana Gjata dhe Ledri publikojnë këngën e re: “Mike” (VIDEO)

Prej disa javësh është përfolur gjatë për një bashkëpunim të mundshëm mes tyre dhe më fund erdhi. Është publikuar kënga e re e Elvana Gjatës në bashkëpunim me Ledri Vulën, por surpriza ishte këngëtari i ri John Shahu i cili edicionin e fundit mori pjesë në “Kënga Magjike”. Kënga mban titullin “Mike” dhe ka ardhur me një klip të bukur, tipik veror dhe flet për atë vajzën që iku dhe mërziti djalin.

Me klip interesant, me muzikë shumë të bukur e me tekst “cool”, me siguri do të jetë një nga këngët që do të na shoqërojë gjatë gjithë verës.

Elvana ka lajmëruar ndjekësit e saj në Instagram për lançimin e këngës ku është shprehur se e do shumë këtë këngë. Ajo i thotë Ledrit që është një mik i mirë, por vlerëson edhe zërin e John Shahut, artistit të ri që jeton në Australi.