“E BUKURA E DHEUT”/ Me këto fjalë Bes Kallaku i drejtohet… (FOTO) – AlpeGossip
“E BUKURA E DHEUT”/ Me këto fjalë Bes Kallaku i drejtohet… (FOTO)

“E BUKURA E DHEUT”/ Me këto fjalë Bes Kallaku i drejtohet… (FOTO)

E njohim të gjithë ijen e Besit!

Aktori tejet i pëlqyer nga shqiptarët nuk nguron asnjë çast për të postuar foto krah saj.

Dashurinë e pamasë që Besi ka për gjyshen e tij dëshiron gjitmonë ta ndajë me fansat.

Ai ka postuar një foto në Instagram duke përqafuar personin e shtrenjtë për të dhe i drejtohet me fjalët e mëposhtme:”E bukura e dheut”