SI RRALLËHERË/ Aurela Hoxha flet për partnerin: Është shumë xheloz (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Aurela Hoxha flet për partnerin: Është shumë xheloz (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Aurela Hoxha flet për partnerin: Është shumë xheloz (FOTO)

E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Aurela Hoxha iu bë një intervistë me pyetje vetëm për të dhe “atë” (të dashurin e saj), duke qenë se në media flitet së ajo dhe partneri i saj janë shumë afër ditës së madhe, martesës.

Teksa u pyet se çfarë fjale i thotë atij në mëngjes sa zgjohet përgjigjja e Aurelës ishte: “Zgjohu beb,se m’ka marrë malli”.

Pyetjes si: “Kur të ka dhënë puthjen e parë?”, Aurela u përgjigj se që në takimin e parë e për vendin tregoi: “Në buzë, në buzë, në buzë”, duke shkaktuar kështu disi dhe të qeshura në skenë.

Ajo tregoi me përgjigjet e saj se “ai” është dhe shumë xheloz për çdo njeri që i afrohet Aurelës.

Në fund të këtij pyetesori kur u pyet për emrin e fatlumit, Aurela tha se çdo gjë e kishte thënë për qenushin e saj, por jo të gjithë e besuan.