ORIOLA MARASHI “TËRBON” FANSAT/ Modelja poston foton me bikini dhe këmbët hapur (FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI “TËRBON” FANSAT/ Modelja poston foton me bikini dhe këmbët hapur (FOTO)

ORIOLA MARASHI “TËRBON” FANSAT/ Modelja poston foton me bikini dhe këmbët hapur (FOTO)

Oriola Marashi është një nga modelet që ka fituar vëmendjen e mediave ,ajo dallohet për linjat perfekte dhe këmbët e gjata.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale duke postuar gjithmonë foto provokuese ,para disa orësh ka ndarë me ndjekësit  dy foto ku shfaqet pranë pishinës.

Me bikini të vogla dhe një pozion sensual Oriola i ka çmendur ndjekësit.