Kaq në formë nuk e kishit parë! Agnesa Vuthaj mahnit me pamjen… (FOTO) – AlpeGossip
Kaq në formë nuk e kishit parë! Agnesa Vuthaj mahnit me pamjen… (FOTO)

Kaq në formë nuk e kishit parë! Agnesa Vuthaj mahnit me pamjen… (FOTO)

Ja si duket kësaj here…
Ish missi i Kosovës, Agnesa Vuthaj, vazhdon të na mahnitë me pamjen e saj perfekte.

Ajo ka publikuar një foto, në të cilën duket në formën më të përsosur të mundshme. Agnesa ndonëse ka kaluar të tridhjetat, duket sikur mosha për të është vetëm numër dhe vazhdon të jetë ndër femrat më tërheqëse në vend.