SA QENKA RRITUR! Adelina Tahiri tregon për herë të parë fytyrën e djalit të saj (FOTO) – AlpeGossip
SA QENKA RRITUR! Adelina Tahiri tregon për herë të parë fytyrën e djalit të saj (FOTO)

SA QENKA RRITUR! Adelina Tahiri tregon për herë të parë fytyrën e djalit të saj (FOTO)

Muaj më parë  Adelina Tahiri u bë  nënë për herë të parë.
Në rrjete sociale ajo ka publikuar shpesh foto me  të shtrenjtin e saj, por në një të fundit për herë të parë ka treguar fytyrën e tij.
Nënë e bir duken të kompletuar pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë se lidhja e saj me biznesmenin shumë vite më të madh ka qenë shumë e diskutuar mirëpo Adelina në intervistën e parë pasi  iu zbulua lidhja ka treguar se është shumë e lumtur me të dhe se nuk i pengon aspak mosha.

 

View this post on Instagram

Adelina Tahiri me djalin e saj 🤩

A post shared by VIP Shqiptarë 📷 (@vip.shqiptare) on