”KARTOLINA IME PËR JU”/ Motra e Encës poston foton provokuese vetëm me të brendshme! – AlpeGossip
”KARTOLINA IME PËR JU”/ Motra e Encës poston foton provokuese vetëm me të brendshme!

”KARTOLINA IME PËR JU”/ Motra e Encës poston foton provokuese vetëm me të brendshme!

Uindi Haxhia, motra e vogël e Encës është një person tepër i njohur dhe i ndjekur në rrjetet sociale që shpesh ngacmon Instagramin me fotot e saja seksi dhe provokuese.

Bukuroshja njihet si një vajzë e lirshme, pa komplekse dhe kjo gjë dallohet shumë mirë dhe nga profili i saj i Instagramit.

Vetëm sëfundmi, uindi ka ndarë me fansat e saj një foto ku shfaqet tepër provokuese e veshur me tanga dhe një bluzë. Në sy bien të pasmet e saj të formuara që tërheqin vëmendjen e të gjithëve por gjithashtu dhe flokët e kuq që e bëjnë të duket akoma më seksi.

Uindi, foton e shpërdarë e ka shoqëruar me përshkrimin:

Kartolina ime per ju 🥰
( fillimi i mbare , gjysma punes ) 😉 #2020 /AlpeGossip.al