FOTO/ Anxhelina tregon format në Nju Jork, vajza e Albëries është një seksbombë e vërtetë – AlpeGossip
FOTO/ Anxhelina tregon format në Nju Jork, vajza e Albëries është një seksbombë e vërtetë

FOTO/ Anxhelina tregon format në Nju Jork, vajza e Albëries është një seksbombë e vërtetë

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj këto ditë ka qëndruar në Shqipëri. Me t’u kthyer në Nju Jork, ajo ka vazhduar aktivitetet atje dhe këtë e tregon edhe përmes rrjeteve sociale.

Përmes një fotografie që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Anxhelina u shfaq me një palë pantallona pink dhe një bluzë shumë të shkurtër mbi, që i theksonte belin.

Këngëtarja pranoi komente dhe pëlqime të shumta pozitive nga ndjekësit, të cilët e komplimentonin për linjat.

Kujtojmë që Anxhelina është vajza e këngëtares së njohur, Albërie Hadërgjonaj.

They don't think it be like it is but it do

A post shared by Anxhelina (@anxhelina) on