“SEKS, HASHASH DHE…”/ Si po e kalon karantinën Françeska Jaçe – AlpeGossip
“SEKS, HASHASH DHE…”/ Si po e kalon karantinën Françeska Jaçe

“SEKS, HASHASH DHE…”/ Si po e kalon karantinën Françeska Jaçe

Situatë jo e lehtë kjo që po kalon vendi ynë dhe e gjithë bota si pasojë e përhapjes së koronavirusit, e lufta ndaj këtij virusi ka bërë që të gjithë të izolohemi në shtëpi.

Për shumë prej nesh është e mërzitshmen të qëndrosh gjithë kohën në shtëpi, por duket se modelja Françeska Jaçe paska gjetur një mënyrë për t’i kaluar “më lehtë”.

Me një bashkëbisedim me fansat e saj në Instagram, ajo ka treguar disa gjëra nga jeta e saj, e mes pyetjeve që iu bënë ishin: a ke bërë seks gjatë karantinimit, je bërë dru me weed dhe a vazhdon mos të veshësh të brendshme.

2
3
1