KAPEN MAT/ Oriola Marashi në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar – AlpeGossip
KAPEN MAT/ Oriola Marashi në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar

KAPEN MAT/ Oriola Marashi në një lidhje me futbollistin e njohur shqiptar

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara në showbiz dhe më së shumti merr vëmendjen me fotot ku ekspozon linjat trupore. Por sot bukuroshja po përflitet edhe për jetën private pasi është kapur mat me një nga futbollistë më të njohur.

“Indeksonline” bën të ditur se Oriola është në një lidhje me Eros Grezdën. Madje është publikuar edhe një foto e tyre bashkë të kapur për dore.

Çifti ka zgjedhur Meksikën për të kaluar ditët e para të vitit 2020 bashkë.

Oriola dhe Erosi ende nuk e kanë konfirmuar lidhjen, por foto flet vetë.