U BË VIRALE NË RRJETET SOCIALE/ Andi dhe Melisa u kapën mat në makinë? Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
U BË VIRALE NË RRJETET SOCIALE/ Andi dhe Melisa u kapën mat në makinë? Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO)

U BË VIRALE NË RRJETET SOCIALE/ Andi dhe Melisa u kapën mat në makinë? Zbulohet si qëndron e vërteta (FOTO)

Ditën e sotme, në rrjet qarkulloi një video jo shumë e qartë e dy personave në makinë, të aluduar si Melisa dhe Andi. Kjo video përforcoi dyshimet se dyshja janë çift, siç është përfolur së fundmi.

Mirëpo, e vërteta e videos është ndryshe. E parë me qartësi të plotë, duket se personat në makinë nuk janë Melisa dhe Andi. “Iconstyle” shkruan videoja është realizuar në Amerikë.

Duket se videoja është shpërndarë qëllimisht me cilësi jo të qartë, për t’i bërë të gjithë të besonin se ishin Melisa dhe Andi.