PËR FANSET E RROBA BANJOVE/ Ja modelet më “in” sipas të famshmeve shqiptare, që kanë për t’u pëlqyer shumë (FOTO) – AlpeGossip
PËR FANSET E RROBA BANJOVE/ Ja modelet më “in” sipas të famshmeve shqiptare, që kanë për t’u pëlqyer shumë (FOTO)

PËR FANSET E RROBA BANJOVE/ Ja modelet më “in” sipas të famshmeve shqiptare, që kanë për t’u pëlqyer shumë (FOTO)

Jo çdo vajzë është fanse e bikinive kështu që rrobat e banjos trup shpeshherë bëhen zgjedhja ideale!

Vera e 2020-s sjell një mori modelesh dhe dizajnesh që do të na e bëjnë të vështirë zgjedhjen!

Nëse ende nuk i keni gjetur ato rrobat e banjës trup që bëjnë fiks për ty, atëherë ne ju ftojmë të shikoni një listë me disa nga modelet që kanë veshur këtë verë vajzat e njohura të ekranit shqiptar!

Nga ngjyrat e ndezura neon, te leopardi, këtë vit do të jesh në qendër të vëmendjes!!

View this post on Instagram

7💞

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

View this post on Instagram

Nje paracetamol desha 🤦🏻‍♀️😜

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on