PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana ka një mesazh për vajzat: Bëni para dhe… (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana ka një mesazh për vajzat: Bëni para dhe… (FOTO)

PAS NDARJES NGA MOZZIK/ Loredana ka një mesazh për vajzat: Bëni para dhe… (FOTO)

Loredana pak javë më parë konfirmoi ndarjen nga Mozzik, pas shumë kohësh që mediat shkruanin se mes tyre kishte një krizë në marrëdhënie.

Ndërsa Mozzik qëndroi dhe vazhdon të qëndrojë i heshtur, Loredana herë pas here bën ndonjë deklaratë me postimet e saj.

Së fundmi reperja ka postuar një foto nga “The Simpsons”, ku i jep një mesazh vajzave.

“Bëni para dhe jo të dashur”, shkruan ajo duke nënkuptuar se nuk ia vlen të harxhojë kohën për të gjetur një partner, por po punon për të bërë para.