PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Antonela nxjerr zbuluar Borën dhe Atdheun (FOTO) – AlpeGossip
PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Antonela nxjerr zbuluar Borën dhe Atdheun (FOTO)

PËRFLITEN PËR NJË LIDHJE/ Antonela nxjerr zbuluar Borën dhe Atdheun (FOTO)

Prej kohësh është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një romancë mes tyre dhe Antonela i ka shtuar thashethemet me veprimin e fundit.

Në një fotografi të publikuar Antonela i komentoi Atdheut duke i thënë: “Mfal mos je binjak?”

“Po veç mungon një binjake”, ia ktheu ish-konkurrenti teksa një ndjekëse i replikon: “Nai bricjap doje të thoje”

“Ah sa i du bricjapet dashtë zoti fatin e jetës e kam bricjap”, iu përgjigj Atdheu dhe më pas i fshehu komentet, por syrit të publikut nuk i shpëtuan.

Kujtojmë se Bora Zemani i përket në Horoskop pikërisht shenjës së Bricjapit dhe lajmet për një histori romance të mundshme mes Atdheut dhe Borës kanë qenë të pranishme kohët e fundit për shkak të deklaratave të ish-konkurrentit.

i ftuar në emisionin “Te shoqja” kur u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij që ta marrë për nuse, ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për Bora Zemanin.

Madje eshte shprehur: “Për Borën kisha bërë 10 vite burg”.