“ÇFARË PO U TREGON SHQIPTARËVE?” Antonela i kthehet Sarës: Vdes për dallavere… – AlpeGossip
“ÇFARË PO U TREGON SHQIPTARËVE?” Antonela i kthehet Sarës: Vdes për dallavere…

“ÇFARË PO U TREGON SHQIPTARËVE?” Antonela i kthehet Sarës: Vdes për dallavere…

Në fillim të spektaklit të kësaj të marte Antonela tha se i ka qetësuar gjakrat me të gjithë banorët, por shfaqja e videos solli sërish acarim mes Antonelës dhe Sarës

Antonela ka dashur ta ngacmojë blogeren, duke i thënë që duhet të zgjohet, kurse kjo e fundit i është kthyer duke i thënë se po u tregon shqiptarëve se si të fusësh xixa.

Antonela: I kemi qetësuar gjakrat, sot jam gjysmëgrifshë.

Sara: Po ti s’ke pse komenton.

Antonela: Mua më takon me komentu çdo gjë këtu.

Sara: Jo t’i japësh nga ana jote

Antonela: Duhet me e mbyll gojën për çdo gjë?!

Sara: Unë dua të fle. Kur ke ardhur këtu ke thënë çfarë po u jepni shqiptarëve, t’i çfarë po u  tregon shqiptarëve se si të fusësh xixa? Unë kam ardhur për të treguar veten time.

Antonela: Unë vdes, dallavere se më pëlqejnë këto gjëra.