ETHET E GARËS/ Meridiani apo Einxhel? Ja kë banor shpëtoi publiku – AlpeGossip
ETHET E GARËS/ Meridiani apo Einxhel? Ja kë banor shpëtoi publiku

ETHET E GARËS/ Meridiani apo Einxhel? Ja kë banor shpëtoi publiku

Duke qenë se Einxhel dhe Meridiani kanë qenë në nominim,ata kanë përjetuar më shumë ethe se disa nga banorët e tjerë.
Në studion e “Big Brother” mbërrito zarfi me emrin e të shpëtuarit nga publiku dhe më i votuari ishte Einxheli, ndërsa Meridiani do shkojë në nominim të premten tjetër.