KËNGËTARJA SHQIPTARE AKSIDENTOHET ME MAKINË/ Fansat pyesin të atin për gjendjen e saj – AlpeGossip
KËNGËTARJA SHQIPTARE AKSIDENTOHET ME MAKINË/ Fansat pyesin të atin për gjendjen e saj

KËNGËTARJA SHQIPTARE AKSIDENTOHET ME MAKINË/ Fansat pyesin të atin për gjendjen e saj

Këngëtarja shqiptare e hitit “IDGAF”, Dua Lipa është aksidentuar me makinë. Ka qenë i ati i Duas, muzikanti i njohur Dukagjin Lipa që ka dhënë lajmin me anë të një postimi në Twitter.

Lipa shkruan se kanë ardhur ditët kur Dua i thotë se ka përplasur makinën dhe e shoqëron postimin me emoji duke qeshur ç’ka tregon se këngëtarja shqiptare është shëndoshë e mirë dhe aksidenti ka kaluar pa rreziqe.

Megjithatë pas këtij postimi të babait të Duas, fansat janë shqetësuar për këngëtaren dhe kanë nisur të pyesin të atin mbi gjendjen e saj.