MARK FRROKU I HAP ZEMRËN RUDINËS NË MILANO/ Ish-burri mekanik nxjerr pistoletën, plumbat dhe thikën në "Instagram" (FOTO) - AlpeGossip
MARK FRROKU I HAP ZEMRËN RUDINËS NË MILANO/ Ish-burri mekanik nxjerr pistoletën, plumbat dhe thikën në “Instagram” (FOTO)

MARK FRROKU I HAP ZEMRËN RUDINËS NË MILANO/ Ish-burri mekanik nxjerr pistoletën, plumbat dhe thikën në “Instagram” (FOTO)

Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj duken më të dashuruar se kurrë.

Ata kanë pozuar në Milano krah njëri-tjetrit ku duket lumturia e madhe.

Ish deputeti dhe aktorja e humorit, kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe tashmë janë partnerë edhe në biznes.

Ndërkohë, pas pozës së shfaqur në Instagram, ish bashkëshorti Aleksander Varfaj ka përcjellë një story ku shfaqet një pistoletë, disa plumba dhe një thikë.