PROVAT FLASIN VETË/ Tayna u mbyll gojën të gjithëve me akuzat për Photoshop – AlpeGossip
PROVAT FLASIN VETË/ Tayna u mbyll gojën të gjithëve me akuzat për Photoshop

PROVAT FLASIN VETË/ Tayna u mbyll gojën të gjithëve me akuzat për Photoshop

Ka mjaftuar një video në Instastory që Tayna t’u mbyllë gojën të gjithëve atyre që mendojnë se përdor Photoshop.

Në pamjet ku shfaqet mjaft joshëse ajo ka vendosur përshkrimin ‘Videoshop’, duke ironizuar kështu të gjithë personat që mendojnë se rregullon fotot origjinale.

Në video ajo shfaqet duke performuar në një club, veshur në mënyrë provokative, me pantallona të shkurtra dhe një palë reçipeta.

Së fundmi, Tayna publikoi këngën me titullin “Kce”, e cila rezultoi shumë e suksesshme dhe ka arritur 8,5 mln shikime.