KËNGËTARI SHUMË I DASHUR PËR PUBLIKUN/ Ja si dukej Flori Mumajesi para se të bëhej i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
KËNGËTARI SHUMË I DASHUR PËR PUBLIKUN/ Ja si dukej Flori Mumajesi para se të bëhej i famshëm (FOTO)

KËNGËTARI SHUMË I DASHUR PËR PUBLIKUN/ Ja si dukej Flori Mumajesi para se të bëhej i famshëm (FOTO)

Këngëtari shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Flori Mumajesi, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku ndan shpesh me fansat momente të shumta nga përditshmëria e tij.

Pak më parë, Flori ka tërhequr vëmendjen e të gjithve pasi ka publikuar një foto të tijën shumë të vjetër, ku shfaqet në një moshë fare të vogël.

Me flokët me baluke, kostum të bardhë e kapele mbi kokë, ai shfaqet i ulur mbi një kalë lodër.

“Kush është rritur në Kombinat e njeh mirë këtë kalin.”, shkruan Flori në postimin e tij.