AS BOJNDE AS BRUNE/ Roza Lati bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
AS BOJNDE AS BRUNE/ Roza Lati bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

AS BOJNDE AS BRUNE/ Roza Lati bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Roza Lati njihet si ndër moderatoret më moskokëçarëse dhe që flet pa dorashka, por edhe ndër më ekstravagantet. Ajo tërheq shpesh vëmendjen me pamjet apo eksperimentet që bën me veshjen apo look-un.

Së fundmi Roza ka bërë një ndryshim drastik që i ka habitur fansat e saj.

Moderatorja i ka lyer flokët rozë, një ngjyrë që pak kush guxon të bëjë një ndryshim të tillë.

Roza duket e kënaqur me rezultatin dhe pamjen e re e cila i shkon shumë.