Me foto të nxehtë nga shtrati të yjeve të showbizz-it! Ish-banorja e Big Brother tregon se si duken fituesit (FOTO) – AlpeGossip
Me foto të nxehtë nga shtrati të yjeve të showbizz-it! Ish-banorja e Big Brother tregon se si duken fituesit (FOTO)

Me foto të nxehtë nga shtrati të yjeve të showbizz-it! Ish-banorja e Big Brother tregon se si duken fituesit (FOTO)

Me siguri të gjithë keni një moment frymëzimi kur imagjinata kapërcen skajet e normales dhe përfundon në rrugën e pafundme të infinitit.

Kjo i ka ndodhur edhe ish-banores së Big Brother, Armela Hysenit e cila ka vendosur ta shprehë imagjinatën e momentit me një foto goxha hot të publikuar në Instastory ku shihen dyshja Beyonce dhe Jay Z në shtrat.

Çift i famshëm i showbizz-it në një pozë goxha hot nga shtrati teksa si mbishkrim Armela ka lënë komentin: “Winners”.

Shumë frymëzim në një foto! Armela me siguri po planifikon diçka në mendjen e saj…