ASKUSH NUK DO QË T’I NDODHË KJO/ Anxhelina tregoi tmerrin që përjetoi në festival: Humba… – AlpeGossip
ASKUSH NUK DO QË T’I NDODHË KJO/ Anxhelina tregoi tmerrin që përjetoi në festival: Humba…

ASKUSH NUK DO QË T’I NDODHË KJO/ Anxhelina tregoi tmerrin që përjetoi në festival: Humba…

Një ndër të ftuarat në “Sunny Hill Festival” mbrëmjen e djeshme ka qenë dhe Anxhelina Hadergjonaj.Ajo ka ndjekur nga afër performancën e kolegëve të saj dhe videot në InstaStory gjatë zhvillimit të evenimentit, tregojnë se ajo po kënaqej pafund.

Mirëpo, jo gjithçka ka shkuar vaj për të. Më vonë me anë të një njoftimi në instagram, Anxhelina bëri të ditur se telefoni i saj kishte humbur dje në mbrëmje. “Humba telefonin tim mbrëmë, më kontaktoni në DM nëse keni nevojë për mua,” ka njoftuar Anxhelina.

Kujtojmë se këtë të shtunë, pra sot, do të zhvillohet nata e dytë e festivalit “Sunny Hill”, dhe pjesëmarrës do të jenë kryesisht interpretues të muzikës hip-hop.