PAS NDARJES NGA ATDHEU/ Sara në shoqërinë e një tjetër ish-konkurrenti nga “Për’puthen” (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA ATDHEU/ Sara në shoqërinë e një tjetër ish-konkurrenti nga “Për’puthen” (FOTO)

PAS NDARJES NGA ATDHEU/ Sara në shoqërinë e një tjetër ish-konkurrenti nga “Për’puthen” (FOTO)

Dy ditë më parë në media u raportua se Sara dhe Atdheu i kanë dhënë fund lidhjes. Dyshja nuk ndiqen më në rrjete sociale dhe i kanë fshirë të gjitha fotot apo komentet me njëri-tjetrin.

Pas ndarjes, Sara është parë në shoqërinë e një tjetër ish-konkurrenti nga “Përputhen”. Ajo ka dalë me Alessandron dhe ka publikuar një video në rrjete sociale.

Dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin, por nuk përjashtohet mundësia që ata të jenë shokë.