Në punë ose në pub: 9 modelet e atleteve të bardha që shkojnë me çdo gjë – AlpeGossip
Në punë ose në pub: 9 modelet e atleteve të bardha që shkojnë me çdo gjë

Në punë ose në pub: 9 modelet e atleteve të bardha që shkojnë me çdo gjë

Atletet e bardha janë ndër aksesorët që duhet të ndryshohen më shpesh. Jemi gjithnjë në kërkim të alternativave të reja, që shkojnë me çdo veshje dhe gjithnjë e gjejmë një justifikim për të blerë një palë.

Atletet e bardha gjithashtu tregojnë shumë për personin që i vesh. Për t’jua thjeshtësuar dilemën, ne kemi listuar disa nga modelet e atleteve që shkojnë me çdo veshje, nga paraditja në zyrë te darkat në klubet e natës.

Atletet bazike

Stili i atleteve të “Madeëell” i jep një “freski” veshjes.

Atletet me qafë

 

Atletet “Vans” janë kaq praktike, plus shkojnë shumë edhe me fustanet.

Atletet “dad”

“Balenciaga”-t janë kthyer në një kult, si më të preferuarat e momentit.

Atletet me super gomë

 

“Nike” janë atlete për të guximshmet.

Të bardha, por…

Atlete të bardha, por pse mos t’i shtosh ngjyra si këto të “Superga”.

Atletet llastiku

 

Mënyra më e mirë për ta përqafuar këtë trend.

Trendi i plasmasit

Nuk ke asgjë për të mbuluar me atletet që kanë detajin e plasmasit.

Atletet e viteve ’80

 

Nëse je e fiksuar pas trendit të viteve ’80, atletet e “Stella McCartney” me gomën me ngjyra janë perfekte.

Atletet minimaliste

Sapo gjetët atletet më të thjeshta, por ndoshta edhe perfektet.