ME LOGO DHE VELVET/ Modelet e çantave më “CHIC” që do të shohim në 2019 (FOTO) – AlpeGossip
ME LOGO DHE VELVET/ Modelet e çantave më “CHIC” që do të shohim në 2019 (FOTO)

ME LOGO DHE VELVET/ Modelet e çantave më “CHIC” që do të shohim në 2019 (FOTO)

Nëse doni që të bëni një investim me vlerë në 2019-n, ne jemi këtu për t’ju treguar ku dhe pse.

“Whowhatwear” sjell modelet më fantastike të çantave të dizanjuara për të bërë namin në vitin 2019.

Për ju që jeni në kërkim të një aksesori të pazakontë, viti i ri vjen me çanta me ngjyra e kombinime dizajnesh nga më të larmishmet duke filluar që nga ato me logo dhe ato në ngjyra të ndezura.

Edhe pse nuk janë risi, çantët prej kashte do të rikthehen fuqishëm këtë vit, ndërsa në sy na ranë çantat me rripa prej zinxhiri.

Për më tepër shihni më poshtë se cilat do të jenë çantat më “in” të 2019-s:

Çantat në formë bagete: FENDI

 

Çanta ikonë e viteve ’90-të: PRADA

 

Çanta me logon e markës Chloé’

 

Dopio çantat e Chanel

 

Çanta ikonë e Dior

 

Çanta në formë shporte e Givenchy

 

Çanta në formë valësh e Louis Vuitton

 

Çanta prej kashte e Loewe

 

Çanta velvet nga Miu Miu

 

Klasikja e zezë nga Celine

 

Çanta prej zinxhirësh e Paco Robanne

 

Çanta e gjatë që mbahet në sup nga Marni