Le të fluturojë shqiponja! Kroatët në festë me Rita Orën? Ja simbolet shqiptare që përdorën në koncert – AlpeGossip
Le të fluturojë shqiponja! Kroatët në festë me Rita Orën? Ja simbolet shqiptare që përdorën në koncert

Le të fluturojë shqiponja! Kroatët në festë me Rita Orën? Ja simbolet shqiptare që përdorën në koncert

Rita ka interpretuar në kuadër të Festivalit muzikor në Poreç, Rise Up dhe të gjithë janë mahnitur me performancën e saj plot energji.

Mirëpo, në publik nuk ka munguar edhe flamuri shqiptar edhe ai i Koosvës.

Ndërsa fansat që besohet të kenë qenë shqiptarë, kanë bërë edhe shqiponjën me duar.

“Faleminderit për energjinë mahnitëse”, ka shkruar këngëtarja në Instagram duke njoftuar se koncertin e radhës do ta mbajë në Las Vegas.

apaiqhydshyqacd_1.PNG