HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Seksi? Oriola Marashi është një peshk dhe ne u habitëm (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Seksi? Oriola Marashi është një peshk dhe ne u habitëm (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Seksi? Oriola Marashi është një peshk dhe ne u habitëm (FOTO)

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Modelja  di sesi të tërheqë vëmendjen e fansave të saj duke publikuar foto e video “hot” dhe mjaft provokuese.

Ndoshta jo të gjtihë e dinë e ajo i përket “Peshqeve” në horoskop por mund ta kuptojme lehtësisht kur e dime fiksimin e Oriolës që të fshije fotot e postuara. Ja disa nga karakteristikat që na bëjnë të besojme se Oriola është një “Peshk” i denjë.

Femrat e shenjës se peshqve janë miqësore, intuitive, por edhe arrogante herë pas here dhe pse Oriola duket tepër e ashpër ndaj kritikave të fansave nëse shohim profilin e saj ajo publikon momente të ëmbla me miqtë e saj.

View this post on Instagram

Live fast. Die young. Be wild. Have fun 🌌

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Peshqit kanë talent dhe sharm të mrekullueshëm dhe  Oriola është përfaqësuesja më e denjë e këtyre dy fjalëve. Ajo nuk dallohet vetëm si një modele e suksesshme por ka edhe pasion për muzikën.

Dhe nëse do ta përshkruanim Oriolën si peshk me tre karakteristika do të sihte : Sensitivë, intuitivë dhe kreativë prandaj mos u befasoni nga bëmat dhe talentet e Oriolës.

 

View this post on Instagram

@flicka_elisa x @oriolamarashi

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

AlpeNews.al