”HELL’S KITCHEN” FILLON NË TETOR/ Renato Mekolli nuk ka mbaruar akoma me pushimet e tij luksoze (VIDEO) – AlpeGossip
”HELL’S KITCHEN” FILLON NË TETOR/ Renato Mekolli nuk ka mbaruar akoma me pushimet e tij luksoze (VIDEO)

”HELL’S KITCHEN” FILLON NË TETOR/ Renato Mekolli nuk ka mbaruar akoma me pushimet e tij luksoze (VIDEO)

Të gjithë tashmë e dimë se ”Hell’s Kitchen”, emisioni i famshëm i Renato Mekollit do të rikthehet në tetor. E teksa shtatori tashmë ka hyrë dhe fillimi i emisionit nuk është shum larg, duket se Renato nuk po e merr me shumë stres.

Kuzhinieri i famshëm shqiptar mesa duket akoma nuk është gati ti përfundojë pushimet. Ditën e djeshme ai ka postuar një video ku tregon se ndodhet akoma në Greqi, më saktë, në Mykonos duke shijuar ditët e tij të pushimit.

I futur në pishinën e vilës së tij luksoze në të cilën po relaksohet këto ditë, ai shfaqet me një gotë shampanjë dhe një miks frutash. Pasi kthen gotën e shampanjës, tepër i relaksuar, Renato zhytet në pishinë.

Ndërkohë ne po ju tregojmë videon, por kujdes! Mos e xhelozoni. /AlpeGossip.al

View this post on Instagram

🐬🌞 @kenshomykonos #kenshovilla #mykonos

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli) on