Ish-banorja e Big Brother “THUMBON” femrat shqiptare me dasmën e Princ Harry, poston foton me…(FOTO) – AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother “THUMBON” femrat shqiptare me dasmën e Princ Harry, poston foton me…(FOTO)

Ish-banorja e Big Brother “THUMBON” femrat shqiptare me dasmën e Princ Harry, poston foton me…(FOTO)

Kur flasim për dasma normalisht që pjesa dominante e femrave shqiptare mendon se si të jetë e kuruar sa më mirë me make-up duke dashur që të duken si yje dhe të shkëlqejnë në ditën e tyre me të veçantë në jetë por ja që ka raste kur nuk ndodh kështu.

Për tu admiruar dhe goxha e veçantë, ne pamë që Meghan Markle në dasmën e saj me Princ Harry të shfaqej në altar pa pikë make-up, komplet natyra, ujë dhe sapun.

Ish-banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj ka shkaktuar të qeshura të shumta në rrjet pasi në profilin e saj në Instagram, bukuroshja ka postuar një foto që është bërë virale.

“Të jesh nuse tek shqiptari, të jesh nuse tek Princi”, shkruhet si mbishkrim në foton e postuar nga Xheni.

Ndryshime të mëdha! Bukuria është një luks që nuk e kanë të gjithë, diferenca kuptohet thjeshtë.