Noizy iu bën fansave një THIRRJE, por acarohet dhe SHAN si KURRË më parë: Ik se po t*i ropt, të shti në… (FOTO) – AlpeGossip
Noizy iu bën fansave një THIRRJE, por acarohet dhe SHAN si KURRË më parë: Ik se po t*i ropt, të shti në… (FOTO)

Noizy iu bën fansave një THIRRJE, por acarohet dhe SHAN si KURRË më parë: Ik se po t*i ropt, të shti në… (FOTO)

Noizy është një nga reperat më të dashur në Shqipëri. Ai e ka treguar gjithmonë anën e tij humane dhe ndodhet gjithmonë aty për të ndihmuar njerëzit në nevojë.

Pikërisht dhe sot në profilin e tij ka shpërndarë një vogëlushe të quajtur Klea e cila kërkon të shërohet.

“Kush do te bashkohet me mu ta sherojme zemren e vogel Klea, na duhet te mbledhim 20.000€.. mund të derdhni lek në llogarin bankare me info qe eshte në foto. Ose nese jetoni ne Shqiperi/Kosove/Maqedoni mund të lidheni direkt me babain e Kleas per ta ndihmuar me pare CASH “, shkruan Noizy në krah të fotos.

Menjëherë në foto i ka komentuar një fans ku i tregon se parat që kërkon për të mbledhur mund t’ja jepte Noizy.

Reagimi i reperit ka qenë si KURRË më parë dhe i është kthyer fansit duke e sharë dhe ofenduar./AlpeNews.al