DAFINA U RIKTHYE/ Këngëtarja ka një surprizë të madhe për të gjithë fansat e saj – AlpeGossip
DAFINA U RIKTHYE/ Këngëtarja ka një surprizë të madhe për të gjithë fansat e saj

DAFINA U RIKTHYE/ Këngëtarja ka një surprizë të madhe për të gjithë fansat e saj

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është një ndër femrat më aktive të sowbiz-it. Kjo verë për të ka qenë një sukses i vërtetë, falë hiteve më të reja muzikore.

Me anë të një postimi në Instagram, Dafina ka zbuluar se nesër do të bëhet premiera e klipit të saj më të ri “Kapma dorën.”

Këngëtarja është shprehur se kjo këngë është një dhuratë për fansat, për bashkëpuntorët, kolegët dhe veçanërisht për familjen dhe shoqërinë, të cilët kanë besuar te ajo dhe e kanë mbështetur pas rikthimit të saj në tregun muzikor shqiptar pas një viti në Amerikë, nga ku publikoi po ashtu projekte.

“Epo, çdo rikthim i mirë ka nevojë për besimtarë të vërtetë”, John Boehner. Faleminderit te gjitheve per kete vit te jashtezakonshem, fansat e mi te dashur qe keni besu ne Dafinen, bashkpunetoret e mi, koleget, partnerat dhe posaqerisht familjen dhe shoqerine.
Si perfundim i nje kapitulli te ashtuquajtur “Comeback” po jua sjell nje dhurate per neser. Ne bio eshte linku ku do te behet premiera e klipit tim te fundit muzikor me titullin “Kapma Doren” neser ne ora 18:00
Faleminderit te gjitheve”, ka shkruar Dafina.