Adelina Tahiri pak para lindjes, nuk do ta besoni sa e shëndoshë është bërë – AlpeGossip
Adelina Tahiri pak para lindjes, nuk do ta besoni sa e shëndoshë është bërë

Adelina Tahiri pak para lindjes, nuk do ta besoni sa e shëndoshë është bërë

Këngëtarja shumë e përfolur po pret edhe pak ditë që të marr titullin e nënës.
Adelina Tahiri ndryshe nga herë të tjera që jemi mësuar ta shohim, ajo po duket se nuk e ka të njëjtën dëshirë që të kujdeset për pamjen e saj, përcjell orainfo.

Është shëndoshur shumë dhe e pagrimosur ajo duket më ndryshe nga të gjitha herët.