“Mami me tre fëmijë”, Kim Kardashian ju TREGON se çfarë është jeta e mirë (FOTO) – AlpeGossip
“Mami me tre fëmijë”, Kim Kardashian ju TREGON se çfarë është jeta e mirë (FOTO)

“Mami me tre fëmijë”, Kim Kardashian ju TREGON se çfarë është jeta e mirë (FOTO)

Ata e kaluan mbrëmjen e kaluar duke festuar ditëlindjen e Kanye West në një darkë intime familjare. Dhe mëngjesin e së shtunës Kim Kardashian na dhuroi një copëz të imazhit të familjes Kardashian-West, teksa postoi një foto me tre fëmijët e saj.

Chicago, Saint dhe North shfaqeshin në krevat së bashku me nënën e tyre Kim, në foton që me siguri e ka fotografuar Kanye, shkruan “Dailymail”.

“Mirësevini në jetën e mirë” – shkruan Kim krahas fotos së publikuar në “Instagram” me fëmijët e saj.

 

Mirëpo fansat janë të fiksuar tek ngjashmëria e madhe mes Kim Kardashian dhe vogëlushes Chicago. “Është identike! Një ‘Kim’ i vogël!” – komentojnë fansat në profilin e Kim.