ROMANTIK SI RRALLËHERË/ Kujt ia dedikon postimin e fundit Klajdi Haruni? (FOTO) – AlpeGossip
ROMANTIK SI RRALLËHERË/ Kujt ia dedikon postimin e fundit Klajdi Haruni? (FOTO)

ROMANTIK SI RRALLËHERË/ Kujt ia dedikon postimin e fundit Klajdi Haruni? (FOTO)

Si rrallëherë Klajdi Haruni është shfaqur mjaft romantik në foton e fundit në ‘Instagram’. Këngëtari ka ndarë një foto të tijën duke parë zjarrin pranë një pishine.

“Do të doja t’ia dhuroja buzëqeshjen tënde hënës, që kur ta shoh netëve të mendoj për ty”, ka shkruar Klajdi krah postimit të tij.

Haruni ka ngjallur shumë kureshtje tek ndjekësit, ndonëse deri më tani ai ka zgjedhur të mos zbulojë asgjë më shumë.

Prej kohësh, dy miqtë e tij, Flori Mumajesi dhe Bruno kanë pohuar se Klajdi është i dashuruar dhe shumë shpejt do të hedhë hapa të tjerë më të sigurt.