“GËZUAR DASHURI, ZOTI…”/ Rezarta Shkurta bën urimin e veçantë për ditëlindjen e Ermalit (FOTO) – AlpeGossip
“GËZUAR DASHURI, ZOTI…”/ Rezarta Shkurta bën urimin e veçantë për ditëlindjen e Ermalit (FOTO)

“GËZUAR DASHURI, ZOTI…”/ Rezarta Shkurta bën urimin e veçantë për ditëlindjen e Ermalit (FOTO)

Në ditën e lindjes së partnerit të saj, Rezarta ka ndarë ca momente me Ermalin duke kërcyer, e duke i dedikuar atij shumë fjalë dashurie.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri, përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta krah videos.

Prej kohësh Rezarta ka treguar gjithashtu se e ka bërë Ermalin të futet në kurse kërcimi së bashku me të, për të shijuar më shumë romancitetin dhe momentet pranë njëti-tjetrit.

 

 

  • foto galeri