NORA ISTREFI APO DUA LIPA? Dy vajzat bëjnë xing me të njëjtat rrobabanjo (FOTO) – AlpeGossip
NORA ISTREFI APO DUA LIPA? Dy vajzat bëjnë xing me të njëjtat rrobabanjo (FOTO)

NORA ISTREFI APO DUA LIPA? Dy vajzat bëjnë xing me të njëjtat rrobabanjo (FOTO)

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Dua Lipa dhe Nora Istrefi.

Dua ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga pushimet. Ajo shfaqet e veshur me rrobabanjo shumë të veçanta në ngjyrë blu.

Pikërisht këtë model e ka pëlqyer dhe Nora Istrefi. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instastory një foto ku shfaqet e veshur me të njëjtin model rrobabanjosh si Dua.