ETHET E GARËS/ Ja KUSH nga tre konkurentet largohet nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ETHET E GARËS/ Ja KUSH nga tre konkurentet largohet nga “Big Brother VIP”

ETHET E GARËS/ Ja KUSH nga tre konkurentet largohet nga “Big Brother VIP”

Mes garës së fortë mes tre vajzave Sheila, Beniada dhe Semi, publiku ka vendosur që Sheila të largohet nga programi.

Ajo u nis drejt studios pas takimit me banorët por veza e kuqe që ajo ka në dorë nëse fati do jetë me të e kthen në shtëpi ose e leleminon plotësisht.